Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Brzeski - Ogłoszenia sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 800m2 położoną w gminie Sędziejowice - Brzeski. Działka ogrodzona z bramą wjazdową, uzbrojona, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Swędzieniejewice

Swędzieniejewice(Brzeski + 6 km)

230 000 zł1 179 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.nowa cena!. Zapraszam na prezentację urokliwego miejsca jakim jest działka z zabudowaniami o powierzchni łącznej 1179 m 2 znajdującej się w miejscowości Swędzieniejewice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lichawa

Lichawa(Brzeski + 5 km)

90 000 zł11 887 m² 7,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną, częściowo zalesioną w gminie Sędziejowice, powiat Łaski. Może służyć jako leśna, rekreacyjna, wypoczynkowa, relaksacyjna, siedliskowa z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kaszewska Wola

Kaszewska Wola(Brzeski + 24 km)

420 000 zł8 800 m² 47,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 8800 mkw na która zostały złożone warunki zabudowy na budowę ośmiu domów. Media dostępne to prąd i woda w drodze. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Janiszewice

Janiszewice(Brzeski + 11 km)

166 000 zł1 121 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1121 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sieradz(Brzeski + 18 km)

1 000 000 zł13 865 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krasawna

Sieradz(Brzeski + 18 km)

850 000 zł5 859 m² 145,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Sieradzu ul. Krasawna 5859 m2 (58,6 arów) cena: 850 000zł 145zł/m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Orchów

Orchów(Brzeski + 13 km)

119 000 zł1 655 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Orchów, tuż przy granicy z Wydrzynem. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czechy

Czechy(Brzeski + 11 km)

96 000 zł800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> działki budowlane< >Możliwość kupna sąsiadujących działek< prezentujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 800 m 2 do 1300 m 2 Znajdujące się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Opiesin

Opiesin(Brzeski + 11 km)

470 000 zł5 029 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 5029 m 2 na Opiesinie Bliskość miasta Zduńska Wola to atut okolicy poza tym dookoła nowe zabudowy mieszkaniowe Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Brzeski

Brzeski,mazowieckie

40 000 zł3 200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka z warunkami zabudowy na dom 1-rodzinny.Przy drodze asfaltowej, ok 50 metrów od rzeki. Prąd i woda przy granicy działki. Można szybko budować dom. Działka.

Szczegóły ogłoszenia