Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Brzeski - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 800m2 położoną w gminie Sędziejowice - Brzeski. Działka ogrodzona z bramą wjazdową, uzbrojona, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Dobroń

Dobroń(Brzeski + 24 km)

399 000 zł1 919 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana powierzchni 1919m zlokalizowana w miejscowości Dobroń, woj. łódzkie, pow. pabianicki. Działka z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Łopatki

Łopatki(Brzeski + 12 km)

450 000 zł7 400 m² 60,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 7400m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Zabudowa usługowa lub magazynowa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Janiszewice

Janiszewice(Brzeski + 11 km)

98 000 zł1 300 m² 75,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych, znajdującej się w miejscowości Janiszewice gmina Zduńska Wola Dookoła zabudowy jednorodzinne Świetny teren pod budowę wymarzonego domu bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola(Brzeski + 9 km)

1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej powierzchni 3600m2. Działka stanowi świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Zakościele(Brzeski + 25 km)

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Pacew

Pacew(Brzeski + 24 km)

990 000 zł3 043 m² 325,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są niezabudowane działki o łącznej powierzchni 3043m2, (140102_2.0021.178/3 ;178/4) znajdujące się w miejscowości Pacew, powiat białobrzeski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Drzewociny

Drzewociny(Brzeski + 24 km)

84 000 zł969 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Drzewocinach cisza, zieleń i gotowy plan pod zabudowę! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Drzewociny, gmina Dłutów idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krasawna

Hetmańskie,Sieradz(Brzeski + 18 km)

392 760 zł3 273 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki (działka nr 6) położonej przy ul. Krasawna o powierzchni 3273m2, oznaczonej jako działka nr 5584/3 i 5584/5. Działka położona nieopodal ul. 1 maja i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Luciejów

Luciejów(Brzeski + 12 km)

88 000 zł2 994 m² 29,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Luciejowie, o powierzchni 2994 m2. Działka w kształcie prostokąta, szerokość działki 14 m 2 po około 50 metrach.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Brzeski

Brzeski,mazowieckie

40 000 zł3 200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka z warunkami zabudowy na dom 1-rodzinny.Przy drodze asfaltowej, ok 50 metrów od rzeki. Prąd i woda przy granicy działki. Można szybko budować dom. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij